«    Вересень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Черга на комплектування групи з 1 вересня 2019 р.
№ з/п Дата заявника Прізвище, ім’я по батькові дитини Дата народження Група
1. 22.05.2018р. Лось Анна Іванівна 03.11.2017 р. група раннього віку
2. 06.06.2018р. Чмуневич Марк Владиславович 29.10.2016 р. молодша група
3. 20.08.2018 р. Яцута Вікторія Олексанрівна 15.06.2017 р. група раннього віку
4. 22.08.2017 р. Рабешко Денис Васильович 13.03.2017р. група раннього віку
5. 22.08.2017р. Подик Філіп Віталійович 08.11.2016р. молодша група
6. 04.09.2018р. Якимець Іларія Володимирівна 11.10.2017р. група раннього віку
7. 06.09.2018р. Яцута Любомир Олександрович 11.03.2016р. група раннього віку
8. 11.09.2018р. Михальчук Евеліна Олександрівна 28.01.2017р. група раннього віку
9. 11.09.2018р. Михальчук Ангеліна Олександрівна 28.01.2017р. група раннього віку
10. 19.09.2018р. Колода Вероніка Іванівна 05.10.2016р. група раннього віку
11. 17.10.2018р. Петрович Анна Сергіївна 11.07.2017р. група раннього віку
12. 05.11.2018р. Лук’яновецьЄвгенія Миколаївна 13.01.2016р. молодша група
13. 12.12.2018р. Котяш-Гладка Соломія Михайлівна 16.04.2017 р. група раннього віку
14. 24.01.2019р. Зіньковський Гліб Максимович 04.01.2017р. група раннього віку
15. 08.02.2019р. Кайдалова Аріна Олексіївна 29.07.2017р. група раннього віку
16. 18.02.2019р. Борсук Віта Валентинівна 15.10.2016р. група раннього віку
17. 01.03.2019р. Перепелиця Дмитро Ігорович 15.10.2017р. група раннього віку
18. 05.03.2019р. Величко Софія Олегівна 24.02.2017р. група раннього віку
19. 05.03.2019р. Пришко Давид Сергійович група раннього віку
20. 06.06.2019р. Волкомурова Олександра 27.03.2017р. група раннього віку
21. 10.04.2019р. Черпак Ілля Олександрович 06.02.2017р. група раннього віку
22. 02.04.2019р. Славецька Ніколь Романівна 28.11.2017р. група раннього віку
23. 27.03.2019р. Гурик Тимофій Дмитрович 12.05.2017р. група раннього віку
24. 28.03.2019р. Секан Емілія Віталіївна 09.03.2017р. група раннього віку
25. 04.06.2019р. Ракович Станіслав Юрійович 25.12.2017р. група раннього віку
26. 22.05.2019р. Охмак Дарина Федорівна 28.04.2017р. група раннього віку
27. 18.06.2019р. Петрова Елизавета Андріївна 01.05.2017р. група раннього віку
28. 23.05.2019р. Ковтунович Тимофій Анатолійов. 2017р. група раннього віку
29. 19.06.2019р. Місько Вероніка Василівна 26.07.2016р. група раннього віку
30. 01.07.2019р. Голяка Христина Миколаївна 14.04.2017р. група раннього віку
31. 15.07.2019р. Ярмоліч Марк Миколайович 13.11.2016р. група раннього віку
32. 15.07.2019р. Годунко Микола Миколайович 27.05.2017р. група раннього віку
33. 14.08.2019р. Музиченко Аріна Артемівна 14.09.2016р. молодша група
34. 20.08.2019р. Ковташ Емілія Андріївна 08.09.2017р. група раннього віку
35. 27.08.2019р. Кохтюк Серафим Олександрович 20.07.2016р. молодша група
36. 27.08.2019р. Пришко Анастасія Володимирівна 27.11.2017р. група раннього віку



Коментарі (0)
Далі
Які додаткові гуртки і заняття в нашому садку потрібні дітям?