«    Вересень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.
Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.

З 03.02.2014р. по 07.02.2014р.в ДНЗ №4 «Малятко» м. Дубровиця проходив фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.
Метою проведення фестивалю є активізація творчого потенціалу, виявлення та розвиток талановитих дітей у дошкільному закладі. Формування у дітей бажання переглядати та сприймати театралізоване видовище: емоційно, позитивно, реагувати на поведінку героїв, співпереживати, радіти разом з ними,передавати в рухах дії персонажів відповідно до змісту, висловлювати власні емоції застосовуючи доречні інтонації. Знайомство дітей з різними видами театрів. Виховання правил поведінки, цікавості, позитивних емоцій, повагу до людей, що працюють у театрі.Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.


На протязі всього фестивального тижня проводились різні види театру у всіх вікових групах: театр Бі - Ба - Бо» у перших молодших групах, музична вистава «Теремок», у II молодшій групі, де діти використовували ложковий театр, музично - драматична вистава « Рукавичка» у середній групі, де діти використовували музичні інструменти для відтворення рухів та звуків героїв казки, вистава з елементами драматизації « Чому у півня короткі штани» у виконанні дітей старшої групи. Було проведене театралізоване заняття з фізкультури « В гостях у гімнастичної лави».


Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.Підсумував фестивальний тиждень мюзикл « Муха - цокотуха» . Героями мюзиклу виступили педагоги, які прагнуть зробити життя дітей у садочку радісним.

Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.

Фестиваль дитячого театралізованого мистецтва.скачать dle 11.3
Інформація
"Гості" не можуть коментувати дану новину.
Які додаткові гуртки і заняття в нашому садку потрібні дітям?