«    Вересень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
День відкритих дверей у ДНЗ — це справжнє свято, адже ми завжди раді зустрічі !
16 лютого гостинно і святково були відчинені двері ДНЗ № 4 "Малятко". День відкритих дверей дав можливість познайомити батьків з дошкільним закладом, його традиціями, правилами, особливостями освітньо-виховної роботи, зацікавити нею й залучити до участі.
В програмі дня були представлені різні заходи, метою яких було: популяризувати діяльність дошкільного закладу, активізувати взаємодію педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомити із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінити якість освітніх послуг, взяти на себе активну роль учасника освітнього процесу, відчути мікроклімат у групах дітей, у педагогічному колективі, висловити свої побажання щодо організації освітньо-виховного процесу та набути нового педагогічного досвіду.
Захід розпочався із привітання гостей, які завітали в заклад, завідувачем Тетяною Іванівною Пігаль. Після чого на професійному рівні фізінструктором Будкевич Оксаною Петрівною було проведено спортивне свято « Зустріч Зими з Весною » , де батьки були активними учасниками.
З метою з’ясування стану і перспектив розвитку нашого закладу дошкільної освіти вихователь-методист Скибан Антоніна Григорівна провела тести для батьків. За допомогою мультимедійної презентації про всі напрями діяльності навчального закладу, у якій була подана узагальнена інформація, проілюстрована цікавими фотографіями та відео, що дала змогу відвідувачам якнайбільше дізнатися про наш навчальний заклад. Також були організовані та проведені консультації практичного психолога, медичної сестри старшої.
Згідно розроблених заходів була проведена "Інтерактивна подорож зхупинками дошкільного закладу " , де гості мали змогу отримати вичерпні відповіді на свої запитання : як облаштовано групові приміщення, чи достатньо у них ігрового матеріалу, якими стравами годують дітей, які заняття проводять, в які ігри діти грають протягом дня.
В старшій групі "Дюймовочка" був проведений природничий квест " Творимо разом картину" , де діти разом з батьками охоче створювали спільний малюнок. Паралельно в старшій групі "Казка" проходила вікторина "Стежками казок" , яка пройшла на високому рівні, про що свідчили посмішки на обличчях у присутніх . Середня група "Сонечко" познайомила батьків з одним із новітніх напрямків навчання дітей читанню. А середня група "Ромашка" показала присутнім на практиці, як можна застосовувати мнемотехніку в повсякденному житті, використовуючи різні таблиці .
Не залишила наш захід без уваги секретар Виконкому Краглевич Оксана Вікторівна , яка не лише спостерігала за роботою працівників, висловлювала свої оцінні судження, а й була активним учасником дійств садка.
Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною у співпраці дошкільного закладу з родиною. Пам’ятайте те, що у « Мялятко» двері завжди відчинені, а дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу казку.


Коментарі (0)
Далі
Які додаткові гуртки і заняття в нашому садку потрібні дітям?